Як заощадити на відпочинку?

  • Переглядів: 489

Цілком зрозуміло, що ми хочемо отримати максимум за мінімальною вартістю - це природне бажання кожного. Це відноситься і до планування відпочинку. Але багато хто, на жаль, женучись за дешевизною, виявилися в неприємній ситуації і замість приємних вражень отримали виключно розчарування. Що враховувати, щоб отримати гідні умови проживання і не вийти за рамки бюджету? І чого не варто очікувати від дешевого відпочинку? Давайте розберемося.

Всупереч поширеній думці, дешево - далеко не завжди означає погано. Навіть в бюджетних будинках відпочинку на морі з доступним цінником за номер, можна добре відпочити. Для цього ще перед бронюванням номера коштує дещо зробити.

Не поспішайте. Чи не бронюйте перший номер, відповідний вам за вартістю. Найчастіше є велика спокуса відразу відгукнутися на пропозицію, особливо якщо вартість номера на порядок нижче всіх інших пропозицій в цьому районі. Однак занадто низька ціна зазвичай вказує не на здорову конкуренцію між хорошими установами, а скоріше, на спробу убогого пансіонату заманити до себе хоч кого-то. Оцініть вартість проживання в різних пансіонатах і зіставте її з пропонованими умовами - тоді ви будете мати уявлення про ціноутворення і зможете помітити, де вартість завищена.

Уважно вивчайте питання. Якщо пансіонат пропонує незвично низьку вартість проживання, чи є для цього об'єктивні причини (сезонність, спеціальні акції до свят, відкриття і т. п.)? Чи присутні на сайті установи відгуки і які вони? Чи є фотографії номерів і прилеглої території? Чим повніше уявлення про базу відпочинку в Краснодарському краї ви отримаєте, тим менше ймовірності зіткнутися з разючим контрастом між обіцяними умовами і реальністю і розчаруватися.

Не живіть ілюзій. Якщо ви шукаєте дешевий відпочинок на Азовському морі, варто відразу стримати свої очікування. Пансіонат зі шведським столом, власним басейном і тренажерним залом однозначно не вписується в визначення бюджетного. Тому чим реалістичніше будуть очікування і запити, тим більша ймовірність підібрати хороший пансіонат на Азові з доступним цінником за ніч і прийнятними умовами проживання.

Якщо узагальнити вищесказане, для хорошого відпочинку в першу чергу необхідний правильний настрій, а не товстий гаманець. При хорошому плануванні вам вдасться знайти приємне, доглянуте заклад з чистими номерами і акуратним пляжем за ціною, яка впишеться в ваш сімейний бюджет.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора