Чим вигідний промисловий альпінізм

  • Переглядів: 720

Ще зовсім недавно професія промислового альпініста не була особливо затребувана в нашій країні. Тому, зводячи в середині минулого століття висотні будівлі, мало хто замислювався над тим, які проблеми доведеться вирішувати їх власникам в подальшому. Міцно в'їдаються в фасади бруд, руйнування міжпанельних швів, необхідність встановити систему охолодження, або забруднення вікон зовні - це все те, що вимагає участі спеціалістів.

Зрозуміло, що далеко не кожна людина зможе впоратися з такими завданнями. Промисловий альпінізм http://promalp-nn.ru - професія для обраних, оскільки вона має на увазі роботу на висоті, і тому для її представників існують певні критерії відбору. Перш за все, працівник цієї сфери повинен мати ідеальне здоров'я і зобов'язаний проходити постійні медичних перевірки. Крім того, для промислових альпіністів періодично проводиться відповідне навчання з докладним інструктажем. До роботи, як правило, допускаються тільки ті, хто має спеціальний дозвіл від держави, яке підтверджує його кваліфікацію. Професійна діяльність цих людей має на увазі застосування спеціалізованих технологій.

Висотні роботи в даному випадку передбачають організацію робочого місця виключно з використанням мотузок. Ніякі лісу, підвісні люльки та інші пристосування тут не задіюються. Найголовніше при цьому - хороша практика і професіоналізм альпініста, в повній мірі володіє всіма методами страховки і безпечного пересування на висоті. Особливу увагу фахівці цієї сфери приділяють підбору професійного спорядження. В наші дні придбати його можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Основним критерієм вибору при цьому є надійність і міцність матеріалів, з якого виготовлені мотузки і кріплення.

Можна сказати, що це саме той випадок, де на добротності і якості економити категорично заборонено, оскільки від правильно підібраного обладнання та спорядження залежить життя самого працівника. Для багатьох випадків саме така організація робочого процесу є найбільш оптимальною з точки зору витрачених коштів. Це пояснюється відсутністю необхідності замовляти або орендувати громіздке обладнання і всього того, що з ним пов'язано. Замовник абсолютно не турбується про наявність великої підйомної техніки, а виконавцям не треба монтувати, а потім розбирати численні сходи, будівельні ліси, опори і вежі, що заощадить чимало коштів і часу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора