Компанія Microsoft офіційно визнала, що Windows 8 потребує доопрацювання

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1221

У недавньому часу аналітики проводили порівняння двох платформ, випущених компанією Microsoft - Windows Vista, визнаної гіршою ОС компанії, і Windows 8. Новинка не далеко пішла від рейтингів своєї попередниці, а тепер і представники компанії оголосили про провал десктопної ОС Windows 8. Про це зробила офіційну заяву Темі Реллер, головний маркетинговий директор Microsoft, під час інтерв'ю для Financial Times. Вона уточнила, що компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а всі недоліки будуть усунені в оновленій версії, яку Реллер назвала «грандіозною».

Вона також погодилася з тим, що користувачам досить складно було звикнути до роботи з новим інтерфейсом системи. У бесіді Темі Реллер визнала, що під час рекламної компанії було багато втрачено, а до користувача слід було більш явно донести всі переваги сенсорного інтерфейсу платформи. Пані Реллер повідомила, що випуск оновлення Windows 8 планується протягом цього року, під кодовим ім'ям Blue. Хоча, залишилася якась недомовленість в її інтерв'ю з приводу конкретних змін «ключових елементів». Можливо, користувачі знову зможуть побачити звичний робочий стіл і меню «Пуск», відсутність яких викликало масу невдоволення і негативних відгуків.

За словами експертів - публічне визнання «провальності» продукту - це найжахливіше, що може статися з новинкою. Такі заяви обійдуться компанії досить дорого. Природно, відповідальність за помилки ляже на плечі не тільки гендиректора Microsoft Стіва Балмера, але і всій команді розробників платформи Windows 8. Хоча Темі Реллер заявила, що обсяг продажів пристроїв на Windows 8 приблизно такий же, як і в перший рік після випуску Windows 7, її слова піддаються недовірі з боку Боба О'Доннелла, аналітика IDC.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора