Упаковка товару, як реклама

  • Переглядів: 840

Будь-який товар для споживача починається з упаковки, і вона ж часто грає вирішальну роль при ухваленні рішення про покупку.

Упаковка, замовити яку можна на сайті http://scratch.ua/Upakovka.html, впливає не тільки на зовнішній вигляд товару, а й на його збереження, компактність при перевезенні, захищеність від ударів і інших зовнішніх впливів.

Найчастіше в якості упаковки використовуються коробки з гофрокартону. Таку популярність коробки з картону придбали через свою універсальність і можливості використання для упаковки будь-яких товарів. Для отримання хорошої упаковки важливо ще на етапі її проектування звернути увагу на особливості упаковуваної продукції і врахувати це в конструкції, також важливо, щоб коробка була проведена у відповідності зі стандартами. Якщо все зроблено правильно, то можна бути впевненим, що продукції не загрожують механічні пошкодження.

Крім того, упаковка у вигляді гофрокартонной коробки може виконувати ще й рекламну роль: на ній можна вказати координати компанії, що випускає вміст упаковки, а також прорекламувати інші вироби з асортименту компанії. На картонній коробці можна зобразити абсолютно різну як текстову, так і графічну інформацію. Повнокольоровий друк дозволяє оформити упаковку відповідно до стилю виробника даної продукції.

Більшість компаній вже давно використовує даний вид просування себе на ринку внаслідок простоти і порівняно невеликих грошових витрат. Прямо на коробці можна помістити дані про виробника, а також проінформувати споживача про сильні сторони і областях застосування даної продукції. Яскраво виділивши атрибутику виробника, можна домогтися того, що товар буде виділятися серед аналогічних і буде добре впізнаваним покупцями. Маючи унікальний дизайн упаковки продукції, можна точно сказати, що покупець виділить дану марку товару з ряду запропонованих аналогічних товарів.

Також відмінний спосіб виділити свій товар серед інших - це відійти від звичайних квадратних коробок і придумати щось своє. Це відмінний крок для того, щоб виділити свій товар серед конкуруючих товарів. При необхідності в будь-якому магазині можна переконатися в дієвості цього методу, подивившись на полиці з товаром. Величезним плюсом розміщення реклами на картонних коробках є те, що не потрібно великих витрат для реалізації цього виду реклами, а отримані результати зазвичай настільки високі, що витрати окупаються дуже швидко.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора