Як вибрати штангетки для тренажерного залу

  • Переглядів: 697

Все більше число людей в усьому світі віддають перевагу здоровому способу життя. Спортивні тренування в тренажерному залі стали хорошою повсякденною практикою для багатьох людей. Не слід забувати, що відчувати себе найбільш комфортно в фітнес-залі і досягати високих спортивних результатів допомагає спортивна екіпіровка. Спеціальний одяг і взуття допомагає тренування робити максимально ефективними.

Коли мова заходить про такі види спорту як Кроссфіт і важка атлетика вибір взуття є визначальним. Для цих видів спорту знадобляться штангетки - взуття на плоскій і досить жорсткій підошві, при виборі якої слід дотримуватися певних правил.

До речі, якісні штангетки купить в Украине ви можете на сайті reebok.kiev.ua просто зараз за хорошими цінами.

Правилом першим є стійка і жорстка підошва, здатна витримати великі ваги, які мають місце бути при заняттях важкою атлетикою. Вибираючи штангетки, спробуйте їх надіти і виконати в них базові рухи, відчуйте наскільки вам зручно. Також важливою умовою є наявність каблука, який допоможе вам присідати. Спробуйте в штангетки виконати ряд присідань, якщо каблук і носок взуття добре впираються в підлогу, то сміливо купуйте таку модель.

Рекомендуємо звернути увагу на відомий бренд «Рібок». Штангетки виконані з натуральних і синтетичних матеріалів з хорошими щільними швами є королями тренажерних залів світу.

Другим правилом на яке потрібно звертати увагу вибираючи дану взуття для тренувань, є міцна застібка, здатна надійно фіксувати голеностоп і не давати травмувати ноги. Наявність міцної шнурівки або якісна липучка допоможуть вам найефективніше витримувати завантаження, які припадуть на ноги.

Багато чоловіків люблять купувати взуття на розмір більше, але у випадку зі штангетки для тренувань не слід дотримуватися цю помилку, купите взуття свого розміру, тільки тоді ви зможете відчути комфорт.

 Якісні штангетки «Рібок» для тренувань допоможуть зробити ваші спортивні заняття максимально ефективними. Фахівці зможуть допомогти підібрати правильний розмір і підказати характеристики взуття.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора