Нові акценти інтернет-маркетингу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1673

Цього року система пошукового маркетингу піддалася значним змінам. Фактори, які вплинули на зміщення seo-акцентів, були виявлені в ході спеціального дослідження компанії Sempo.

 90% респондентів зазначили взаємозв'язок методів просування і зміни алгоритмів Google. Відповідно до думки фахівців, ця зміна зробила істотний вплив на зміну схем роботи. Аналогічний розподіл було виявлено і відносно сильно виросла частки використання мобільних пристроїв. Тобто зміни методології оптимізації, згідно з дослідженням, були сильно обумовлені головною роллю мобільного інтернету.

Можливо вас зацікавить виагра в онлайн аптеке, яку ви можете купити за доступними цінами!

Така думка майже 90% маркетологів, які перебувають у штаті компаній. Що стосується фрілансерів та агентств, то на їх роботу більше вплинуло збільшення значущості регіонального пошуку. Хоча, безумовно, ними також були відзначені зазначені маркетологами зміни.

У дослідженні взяло участь майже тисяча працівників сфери інтернет-маркетингу. Вибірка включала 36 держав. При цьому більше 60% склали фахівці зі Штатів. Опитування проходило в кінці весни поточного року.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора