Вам не подобається сайт? Очистіть від нього свій пошук Gооglе

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1009

Буває таке, що деякі сайти вас не цікавлять, не потрібні, або просто не подобаються. Раніше позбутися від них в рядку пошуку було просто не можливо. Але це вже позаду, т. К. Gооglе надав своїм постійним користувачам унікальний шанс викидати з пошукача сайти, які їм не підходять. Про це свідчать новини офіційного сайту компанії.

Як же це зробити? Все, що вам потрібно для позбавлення від небажаного сайту це клікнути на «Вlоcк аll ***. Соm rеsults» або інакше кажучи, «заблокувати всі результати».

Але блокування об'єкта, не позбавляє вас можливості в будь-який момент повернути все на круги своя. Для цього ви повинні будете скористатися іншою, але не більше складною операцією, а саме «Маnаgе blосkеd sitеs», що означає «правка заблокованих сайтів».

Ви можете открыть сайт та дізнатися корисну інформацію про оформлення кредитної картки через інтернет за декілька хвилин!

Але необхідно запам'ятати, що використання даних функцій безпосередньо пов'язане з певною обліковим записом Gооglе, з чим і пов'язане вимога необхідного підтвердження даних або іншими словами авторизація.

Ці нововведення зможуть оцінити фанати Google вже в наступному місяці. Ця функція буде доступна більшості браузерів (Ореrа, Моzillа) бажано останніх модифікацій.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора