«Плаваючий» блок ЯндексДирект

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1078

Співробітники служби Яндекс.Директ повідомили, що відбулася зміна правого блоку, що містить рекламні оголошення. Тепер він буде «плавати».

Вже сьогодні можна помітити, що блок може розміщуватися не тільки в бічній частині сторінки, а і в нижній частині, відразу ж після результатів пошуку. Кожен конкретний випадок буде передбачати розміщення рекламної інформації в місці найбільшого залучення уваги користувачів.

При розміщенні рекламного блоку знизу, він міститиме максимум чотири оголошення, підготовлених для гарантованого показу. Розроблено можливість додавання рекламодавцями швидких посилань для всіх оголошень, щоб збільшити кількість переходів на інтернет-ресурси.

Аналогічні блоки з гарантованими показами організовані у всіх пошукових системах. У них зазвичай розміщується рекламний матеріал, що цікавить цільову аудиторію. Наприклад, при введенні в пошуку "фотоапарат купити", в рекламному блоці показується рекламна інформація щодо інтернет-магазинів з продажу цифрової техніки.

Блог, який представляє рекламні технології системи Яндекс, містить інформацію про результати проведених експериментів, в яких з'ясувалося, що деякі оголошення більш ефективні, коли їх розташовують внизу сторінки, а не в бічній її частини.

В даний момент зміни торкнулися лише деяких запитів. Нововведення були прокоментовані менеджером i-Media Марією Дементьєвої: «Останні експериментальні роботи компанії Яндекс дійсно радують. Не так давно проходило тестування реклами з додаються до неї іконками, а зараз ми спостерігаємо «плаваюче» стан правого блоку».


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора