Характеристика видів матраців

  • Переглядів: 692

Придбання матраца хорошої якості може обійтися вам в копієчку, однак цей предмет безпосередньо впливає на якість вашого сну і відповідає за здоров'я хребта і шиї. Сучасні виробники випускають велику кількість матраців самих різних видів, тому, відвідуючи магазин Fayni Mebli, будь-яка людина зможе знайти продукцію до душі.

Матраци класифікуються таким чином:

  • За матеріалом наповнювача.
  • За конструкцією.
  • По використовуваній стороні.

Окремим чином йдуть ортопедичні матраци, які можуть ставитися до будь-якого з вищевказаних видів.

Класифікація матраців по їх конструкції

За конструкцією матраци поділяються за все на два види:

  • Пружинні.
  • Безпружинні.

До речі, на сайті businessua.com/news/44744kak-sdelat-spalnyu-luchsh ви можете дізнатися про те, як зробити вашу спальню кращою.

У свою чергу матраци поділяються на моделі з незалежними і залежними пружинами. У першому варіанті кожна пружина знаходиться на деякій відстані один від одного. Для комфортного використання матраца такого виду вони не повинні перетинатися. У другій моделі все навпаки. Пружини тісно переплітаються один з одним. Перший варіант вважається набагато зручніше. Кожна окрема пружина рівномірно розподіляє вагу людини, що допомагає зафіксувати хребет людини в правильному положенні. Чим більше пружин в матраці, тим краще він функціонує. Для дорослої людини стандартна модель хорошої якості повинна мати 256 пружин на один квадратний метр.

Безпружинні матраци поділяються на три види:

  • Надувні матраси.
  • Зі штучним наповнювачем, де «начинка» матраца існує у вигляді блоку з однорідного матеріалу (латекс, кокосове волокно або інші синтетичні матеріали).
  • Водяні матраци.

Класифікація матраців по матеріалу їх наповнювача

Існує безліч різновидів наповнювачів матраців. Ось список найпоширеніших з них:

Латекс. Екологічно чистий матеріал природного походження. Має хороші пружні якості. Не викликає алергії. Відмінно повторює контури людського тіла.

Кокосова ойра. Дуже еластичний матеріал, який відрізняється своєю міцністю. Даний склад має відмінні бактерицидні властивості, тому матраци з подібним матеріалом добре підійдуть людям з поганим імунітетом або дітям. Однак, кокосова ойра відрізняється своєю жорсткістю. Меморіформ. Синтетичний матеріал, який запам'ятовує контури тіла людини. Являє собою піну у вигляді закручених пружин.

Меморілатекс. Латекс з властивостями запам'ятовування контурів людини. Дуже довговічний матеріал, несприйнятливий до перепадів температури.

Еластична піна. Досить новий матеріал, який також має «ефект пам'яті». Не викликає алергії у людей.

Сизаль. Досить міцний матеріал, який відмінно підходить для великогабаритних людей. Під час сну пропускає повітря, що призводить до випаровування рідин, що виділяються людським тілом.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора