Ентузіасти відновили мережеву гру Crysis

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1520

З тих пір пройшло вже 7 років, але, тим не менш шутер Crysis, розроблений в 2007 році фахівцями компанії Crytek, не втрачає своєї популярності. Проект отримав пару повноцінних продовжень, однак це не заважає йому залишатися затребуваним.

 

Напередодні згортання роботи сервісу Gamespy припинили функціонування сервери мультіплєєрного режими гри Crysis. Геймерів це рішення порядком засмутило. Деякі особливо наполегливі шанувальники ігрового проекту випустили патч, здатний повернути користувачів в мережевий режим Crysis.

Інсталяція «таблетки» дозволить любителям оригінальної багатокористувацької гри Crysis і мережевого проекту Crysis Wars взяти участь в битвах по мережі. Патч покликаний вказати ігровому проекту адреси нових основних серверів, що підтримують мультиплеерную гру.

За словами учасників форуму GermanCrysis, творці патча не переслідували жодних комерційних цілей, надихнуло їх на розробку виключно бажання і далі брати участь в грі спільно зі своїми приятелями. Примітно, що разом з виходом патча геймерів чекає сюрприз - набір нових унікальних карт (всього їх 70), що відрізняються деталізованими текстурами.

На присвяченому грі Crysis також згадується, в разі офіційного повернення багатокористувацької версії проекту розробниками робота неофіційних серверів буде добровільно припинена.

Для завантаження патча шанувальникам проекту слід відвідати ресурс GermanCrysis, на якому розміщено призначене для версій 1.2, 1.2.1 «ліки». Патч складається з 2 частин, кожна з яких має розмір в 2 Гб. Особливості установки викладені в англійській версії FAQ на сайті завантаження.

Геймерам належить заповнити реєстраційну форму на неофіційних серверах, уникнути помилок допоможе розділ «Login» у FAQ.

Друзі сайту: ви можете купити катушки минелаб в Україні за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора