Ціна за одну акцію Apple досягла 600 доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1896

15 березня в перші хвилини роботи біржі NASDAQ вартість акцій компанії Apple подолала рекордну позначку в 600 доларів за один цінний папір. До вечора того ж дня курс цінних паперів корпорації впав до 585,56 доларів за одну акцію. Цей показник виявився на 4,02% меншим в порівнянні з аналогічним значенням закриття, встановленим 14 березня.

На сьогоднішній день капіталізація корпорації Apple залишається на рівні 545,96 млрд. доларів, що дозволяє їй залишатися безумовним світовим лідером, випереджаючим на 140 млрд. доларів свого основного конкурента нафтову корпорацію Exxon Mobile. На думку аналітиків, причиною різкого стрибка курсу акцій стали очікування, пов'язані з виходом в продаж 16 березня iPad третього покоління. Видання Canaccord Genuity опублікувало прогнози, згідно яким число попередніх замовлень на покупку нового iPad побило всі попередні рекорди.

Передбачається, що в 2012 році Apple продасть не менш 65,6 млн. планшетних комп'ютерів, а в 2013 році ця цифра може перевищити позначку в 90,6 млн. Ці показники значно перевищують зроблені раніше прогнози. Аналітики компанії Piper Jaffray вважають, що після надходження в продаж iPad ціна акцій корпорації Apple може зрости до 718 доларів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора