Французькі Альпи: особливості відпочинку

  • Переглядів: 1026

Гірські лижі - один з найпопулярніших видів активного відпочинку останніх десятиліть. Родом зі скандинавських країн, цей вид спортивного навантаження сьогодні настільки поширений по всьому світу, що вважається загальнолюдським надбанням. Наприклад, одна з провідних шкіл гірськолижного спорту розташована не на самій півночі Європи, а у Французьких Альпах.

Цікавий факт: гірськолижний спорт зародився в Норвегії більше 250 років тому, і до цих пір спортсмени цієї країни утримують першість за кількістю завойованих медалей.

Краса цього виду спорту - основа його приголомшливості. Катання по білосніжним гірськолижних схилів із захоплюючими спусками по мальовничих трасах, відпочинок в екологічно чистих районах планети, придбання нових фізичних навичок - все це щорічно привертає в Французькі Альпи тисячі туристів. Але все ж гірськолижний відпочинок - це не просто катання по сніжних гірок, це заняття, що вимагає в першу чергу відмінного здоров'я і фітнес-підготовки. Саме тому всім бажаючим зайнятися гірськими лижами рекомендується підготовка і курс з інструктором для початківців.

Французькі Альпи вважаються ідеальним місцем як для початківців, так і для досвідчених лижників. Посудіть самі, тут створено понад 4000 різних трас для зимових видів спорту і більше 200 гірськолижних курортів, розрахованих на спеціалізований відпочинок для туристів з різних бюджетом.

До речі, вас може зацікавити Википедия горнолыжного отдыха, завдяки якій ви можете дізнатися багато цікавого та корисного про такий вид відпочинку.

Варто відзначити, що сам по собі гірськолижний відпочинок вимагає набагато більших витрат, ніж, скажімо, стандартний пляжний, проте навіть при високому рівні витрат можна вибрати найбільш прийнятний варіант, навіть для сімей з дітьми, а сімейний відпочинок завжди самий витратний. Наприклад, за умови покупки туру «все включено» у міжнародного туроператора Club Med, відпочиваючий отримує не тільки авіаквитки, трансфер та ультра-комфортне проживання на одному з курортів мережі, але і скі-пас на підйомник (який дуже недешевий при самостійному придбанні), і заняття з професійними інструкторами Французької гірськолижної школи, і вечірні розважальні програми, не кажучи вже про чудовому харчуванні!

Купуючи гірськолижні тури, вирішите заздалегідь, яким з видів «снігового» спорту ви хотіли б зайнятися. На подив багатьох, на гірськолижних курортах навчають не тільки катання на гірських лижах, але і гірському велосипеді, сноуборді, ходьбі на снігоступах, їзді на собачій упряжці і бігових лижах!

Не нехтуйте уроками гірськолижного майстерності та спеціальної екіпіровкою, це допоможе уникнути травм і дозволить насолодитися активним відпочинком в повній мірі.

Заздалегідь підготуйтеся до поїздки. Важливі загальна фізична підготовленість до активних навантажень, відсутність значного надмірної ваги, тренована серцево-судинна система і відсутність захворювань серця в активній фазі (відсутність заборони до кардіо-навантажень).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора