Як вибрати іграшки для дитини?

  • Переглядів: 381

Іграшки сприяють розвитку комунікаційних навичок дитини і вдосконалюють його творче і логічне мислення. Однак для того щоб придбання іграшок було виправдано, необхідно знати якими правилами керуватися при їх виборі.

Експерти радять купувати дитячі іграшки виключно в спеціалізованих магазинах, такий підхід мінімізує ймовірність придбання товару низької якості.

В процесі вибору іграшок слід враховувати наступні аспекти:

  • Вікова категорія;
  • Стать малюка;
  • Його індивідуальні переваги.

Для дітей до трирічного віку хорошим вибором стануть брязкальця, м'які іграшки невеликих розмірів, пірамідки з кілець, а також дитячі машинки каталки.

Для хлопців від трьох до п'яти рекомендується купувати іграшки, які дозволяють проводити як у реальному світі: ляльки, машинки, іграшкові будиночки і посуд, набори конструкторів та інше. У свою чергу для дітей дошкільного та шкільного віку найкращим вибором стануть іграшки, що сприяють навчанню і розвитку творчих навичок: набори для творчості, настільні ігри, головоломки.

Корисні рекомендації

Дитячі іграшки не повинні містити гострих виступаючих кутів, про які дитина може травмуватися. Крім того для малюків до трьох років не можна купувати іграшки, які містять дрібні деталі.

Зауважимо, що на сайті http://mok.com.ua/myagkie-igrushki/igrushki-disney/ ви можете придбати якісні та безпечні іграшки для дітей швидко та вигідно! Психологи радять вибирати іграшки в природній колірній гаммі і з реалістичною тематикою, це дозволить дитині сформувати уявлення про реальний світ.

Якщо у малюка вже є певні захоплення або переваги їх неодмінно слід враховувати при виборі іграшок.

В цьому випадку відмінним рішенням стануть іграшкові музичні інструменти, набори для малювання або ліплення або набори для маленького майстра. Тому перед покупкою важливо поцікавитися, про яку іграшку мріє дитина, такий підхід надасть можливість вибрати іграшку, яка подарує дитині безліч позитивних емоцій і викличе справжній захват.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора