Як правильно вибрати блешню

  • Переглядів: 575

Рибна ловля - це захоплююче заняття, що допомагає розслабитися, відпочити від суєти міського життя і провести час з користю. Як користі виступає, звичайно, рибний улов, який відмінно урізноманітнює ваше меню. Зараз у продажу можна знайти найрізноманітніші види приманок для риби, які допомагають досягти найкращих результатів. Також приманку можна виготовити самостійно. Серед великої кількості видів приманок найбільшою популярністю у любителів і професіоналів користується блешня. Тому варто поговорити про її виборі детальніше.

Така приманка, як блешня, серед рибалок ще відома, як «колебалка». Зовні вона являє собою металеве «тільце». З одного її боку є заводне кільце, а з іншого прикріплений гачок. Щоб блесна Mepps Agila не заплутувалася під час закидання, її використовують разом з вертлюжками.

Найчастіше блешню використовують для лову окуня. Варто відзначити, що блешня на окуня має деякі відмінності. Важить вона від п'яти до десяти грам. Форма пелюстки може бути різною - тут потрібно враховувати силу течії у водоймі. Блешня буває в довжину від чотирьох до семи сантиметрів, але тут все залежить від габаритів передбачуваного улову. Що стосується кольору блешні, то для окуня краще вибрати червону. При цьому «колебалки» бувають самих різних кольорів.

Отже, блешні бувають найрізноманітнішими за формою, кольором і так далі. Якісь види користуються більшою популярністю, а якісь не такі популярні. Однак, напевно, кожен досвідчений рибалка знає, що являє собою блешня Кастмастер, і які у неї головні особливості. Зовні блешня має форму циліндричної заготовки, на який зроблений косий зріз. Головна особливість такої приманки полягає в особливих гранях, що утворюють гострі кути по відношенню до основи. Вага приманки такого виду може досягати тридцяти п'яти грам.

Також слід зазначити, що зовсім не обов'язково купувати приманку. Досвідченому рибалці цілком під силу виготовити її самостійно. Варто додати, що блешня своїми руками працює не гірше, ніж покупна. Зробити її можна зі звичайної столової ложки, але при бажанні можна виготовити блешню і по заводському шаблоном. Більш досвідчені умільці використовують для створення болісно і монети. Краще, якщо вони будуть п'ятикопійковими. Щоб зробити блешню для лову щуки, знадобиться металева трубка невеликого діаметру.

При виборі блешні потрібно враховувати і характеристику водойм. Якщо приманка вибирається в магазині, то краще віддати перевагу відомим виробникам. Як правило, вони виготовляють вироби високої якості, а якість - це гарантія того, що приманка прослужить довго і забезпечить вдалу риболовлю.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора