Як вибрати постільну білизну без проблем?

  • Переглядів: 494

Сон - важлива складова нашого життя. На нього кожен день ми витрачаємо до десяти годин. За цей час людина встигає відпочити і набратися сил. Велике значення для ефективності сну має правильний вибір постільної білизни. Як не помилитися при покупці? Читайте в нашій статті.

Постільна білизна має бути якісною. Це запорука її довгої служби і вашого комфорту під час відпочинку. Дизайн також грає важливу роль. Він допомагає розслабитися, налаштуватися на сон і просто отримати естетичне задоволення. Сьогодні на полицях магазинів представлено безліч простирадл, наволочок і підковдр, посмотреть ви можете тут. Від розмаїття часто розбігаються очі, людина губиться і не може зосередитися. Але якщо ви будете пам'ятати про найважливіші моменти, ви напевно вбережете себе від невдалого придбання і виберете те, що потрібно.

Критерії вибору постільної білизни

Повітропроникність. Одна з найважливіших характеристик постільної білизни - його здатність вбирати вологу і пропускати повітряні маси. Це необхідно для того, щоб підтримувати комфортну температуру протягом всієї ночі. Гарне білизна буде забирати надлишки поту і забезпечувати природну вентиляцію. Що стосується матеріалу, то повітря прекрасно пропускають все натуральні тканини.

Розміри і комплектація. Зрозуміло, ви повинні визначитися з розмірами необхідного білизни. Яким би не було воно хорошим, але якщо воно не підходить до вашої ліжка, толку від нього мало. Стандартні розміри білизни: дитячий, сімейний, євро, полуторка і двоспальний.

Вибір тканини безпосередньо залежить від мети покупки. Розкішний шовковий набір стане прекрасним вибором для урочистого випадку. А якщо ви шукаєте повсякденний комплект, варто придивитися до більш зносостійким тканинам, наприклад, сатин, льону або мако-сатин. Бавовняні комплекти можуть містити в тканини синтетичні волокна. В цьому випадку матеріал має велику зносостійкість. Однак він програє в комфортності своїм повністю натуральним «побратимам».

Міцність тканини. Щоб білизна служило довгий час, потрібно вибирати комплекти, зшиті з якісної тканини. Найкраще, якщо щільність матеріалу знаходиться в межах 170-200 ниток / см2, ідеально - 240 ниток / см2. Зазначене на упаковці занадто велике число (наприклад, 500) - привід задуматися. Щільність в таких комплектах досягається за рахунок скручування нитки, при цьому знижується міцність матеріалу.

Рядок. Білизна повинна мати якісну рівну строчку. Погано оброблені краї говорять про недобросовісність виробника. Це перший сигнал для того, щоб поставити під сумнів покупку комплекту. Він може не пережити навіть першу прання.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора