Надійний і якісний металопрокат від компанії "УМПК"

  • Переглядів: 189

ТОВ "Українська металопрокатна компанія" вже далеко не перший рік, і навіть не перше десятиліття, тримає першість на ринку сплавовиробляючих і металопрокатних компаній України. Підприємство багато років займається виготовленням і продажем сплавів металоконструкцій для:

- будівництва,

- ремонту;

- бізнесу;

- автомобілебудування;

- машинобудування;

- авіабудування;

- суднобудування;

- промислових підприємств;

- бізнесу.

Одним з найпопулярніших товарів компанії є алюмінієві труби різних розмірів, форми, довжини і перетину. Тож не дивно, адже оборот алюмінієвих трубопрокатних труб на ринку дуже високий! Список сфер, в яких застосовуються прокати з кольорового металу - алюмінію нереально великий. Універсальний товар, який використовується від будівництва житлових приміщень до установки в ньому нової полички, від створення каркасів автомобілів до установки зручного кріплення інструменту в коморі, цей список прикладів можна продовжувати нескінченно! І як, може виникнути питання, ТОВ "УМПК” https://umpk.com.ua/uk/ може в цьому допомогти?

Переваги компанії

Компанія займається не тільки великими оптовими поставками для юридичних осіб, а й малими партіями для фізичних осіб! А команда менеджерів-професіоналів завжди готова проконсультувати Вас будь-яким зручним для Вас способом і дати відповіді на всі питання, що стосуються виробництва, застосування і використання металопрокатних виробів з алюмінію.

Алюмінієві труби - помічник кожного садівника. Проведення рідин або газу, спорудження боксів або теплиць неможливо без використання алюмінієвих труб. "Українська металопрокатна компанія" це прекрасно розуміє, тому виготовляє труби не тільки з чистого алюмінію, але і при використанні різних сплавів для зменшення вартості і підвищення міцності, корозійної та хімічної стійкості. Також, варто відзначити що при Вашому бажанні компанія може виготовити "дизайнерські" труби, наприклад кольору золота або срібла, для прикраси Ваших ділянок і реалізації всіх наявних у Вас ідей. Також у нас в ассортименті представлена алюмінієва труба кругла Дніпро.

Не розрахували, і залишилися невикористані металопрокатні вироби? Компанія надає чотирнадцятиденну гарантію на повернення товару, невикористаного або не підійшовшого Вам за якимись причинами

Немає автомобіля, або боїтеся пошкодити обшивку багажника або салону? І навіть тут ТОВ "УМПК" готова Вам допомогти, адже компанія здійснює абсолютно повністю безкоштовну доставку для своїх клієнтів!

І без того низькі ціни Вас не переконують? Тоді зв'яжіться з менеджерами компанії, і вони нададуть Вам найбільш вигідні умови! Гнучка система знижок та індивідуальні пропозиції для кожного клієнта - головна відмітна риса ТОВ "УМПК" в роботі з клієнтами. Величезна кількість позитивних відгуків і вдячних клієнтів-найістотніший доказ. Тільки завдяки Вашій довірі ТОВ "Українська металопрокатна компанія" займає лідируюче місце на ринку України. Ми завжди раді співпраці не тільки зі старими партнерами, а й з новими!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора