Google купила EMU

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1021

Зараз в мобільній індустрії якраз «світанок» для різного-роду месенджерів, голосових помічників та інших подібних сервісів, що допомагають в спілкуванні і соціального життя. Один з працівників Apple, який трудився над Siri - перший, дійсно функціонуючий і корисний голосовий помічник для мобільних пристроїв, звільнився і створив власну компанію.

Він розробив Emu - месенджер, який інтегрується з голосовим помічником, наприклад, спілкуєтеся ви з кимось, домовилися про зустріч - вимовивши голосову команду можна поставити собі нагадування на завтра або позначку в календарі, навіть не виходячи з месенджера.

Подібні напрацювання здалися дуже корисними і практичними у Google, вони-то і вирішили прибрати до рук даний проект. Операція вже завершилася, колишній власник повністю розпрощався з EMU, а також всіма патентами / напрацюваннями. Google впровадить всі напрацювання, що здаються важливими на їх думку, після чого сам Emu закриє. Очікується, що рішення з Emu перейдуть в Google Now і месенджер Hangouts, щоб користувачам було ще зручніше.

Друзі сайту: MMO


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора