У FaceBook користувачам буде демонструватися сторонній контент

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1215

Соціальна мережа - це те місце , де кожен може знайти своїх друзів , однокласників або ж колег , спілкуватися з ними і проводити час в різних спільнотах за інтересами , яких зараз скрізь існує величезна кількість. Однак соціальні мережі змінюються і аудиторія теж « не стоїть на місці». Зараз кожен користувач у своїй новинній стрічці бачить тільки записи і зміни, що стосуються тих людей чи спільнот , з якими він хоч якось контактує , так як логічно припустити , що йому подібна інформація буде цікава .

Однак у майбутньому це може змінитися , Марк Цукерберг розповів , що найближчим часом FaceBook почне « віщати » в стрічку новин користувачів і контент з інших джерел , а не тільки новини друзів і спільнот - це буде зроблено , щоб урізноманітнити життя в фейсбуці і надати відвідувачеві необхідний контент , адже він буде підбиратися на основі переваг та інформації , зазначеної в профілі !

Не дивлячись на те , що багатьом такі нововведення не сподобаються , керівництво фейсбук не збирається відступати. Вже зараз молодь починає відмовлятися від Facebook на користь інших , більш дружніх і зручних соціальних мереж ...

Друзі сайту: на даній сторінці outlet.net.ua/store/obuv?category=2&brand=Adidas ви можете придбати кросівки виробництва Adidas за доступними цінами та з гарантією якості!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора