Google уклав партнерство з Kia

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 824

Всесвітньо відома пошукова система Google днями уклала договір з корейським виробником авто Kia Motors. Згідно з угодою, в рамках партнерської програми з Kia Motors Google інтегрує в нову пошукову систему Kia UVO eServices карти сервісу GoogleMaps, а також відому систему пошуку об'єктів на карті Place.

Вас може зацікавити швидка та надійна доставка суші львів, якщо ви хочете з'їсти смачні суші у себе дома з компанією друзів!

Нова функція з використання Google додатку вже скоро увійде в стандартну комплектацію Sorento CUV. Вона дозволить водіям використовувати не тільки пошук найближчих об'єктів, а й покрокову навігацію. Однак, на даний момент над розробкою та запровадженням у виробництво вже працюють Audi, Daimler і Tesla Motor. Крім того, важливо, що незабаром на ряду виходу цього додатка для оперативної системи Android, пошукова навігація буде повністю сумісна зі смартфонами UVO. Варто нагадати, що аналогічна програма вже успішно функціонує на пристроях iPhone.

На даний момент Kia UVO дозволяє автомобілістам використовувати систему hands-free в USB форматі для програвання звукових та відео файлів, а також надає всю необхідну інформацію про стан доріг і технічні несправності автомобіля.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора