Геймери назвали трейлер The Phantom Pain зашифрованим анонсом MGS5

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1832

В анонсі проекту The Phantom Pain, який пройшов в рамках Spike VGA, геймери розгледіли прихований анонс 5 частини серіалу Metal Gear Solid. Перше, на що звернули увагу шанувальники серії - дата створення офіційного сайту студії Moby Dick,який  нібито розробляє The Phantom Pain. Він почав свою роботу лише минулого місяця.

Як повідомляє Joystiq, це може бути непрямим свідченням того, що сайт і студія - всього лише бутафорія. На сайті невідомої нікому студії повідомляється, що її керівником є Joakim Mogren (Йоаким Могрен). Уважні фанати серіалу Metal Gear відразу помітили, що Joakim - анаграма прізвища Kojima (Кодзіма), а з Mogren можна виділити Ogre - а саме таку назву носив останній проект творця Metal Gear. Ще однією складовою набору непрямих доказів зв'язку MGS5 і The Phantom Pain стала фотографія з вечірки Konami. На цій фотографії зображений режисер заставок Metal Gear Solid Кайл Купер у футболці The Phantom Pain.

Крім того, один з героїв трейлера дуже сильно нагадує знайомого всім фанатам серії Снейк. Деякі експерти припускають, що під назвою The Phantom Pain насправді ховається Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Поки від Хідео Кодзіма і Konami не надійшло жодних офіційних коментарів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора