«Яндекс» представив мобільний додаток для перекладу тексту в мову

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 869

Компанія «Яндекс» повідомила про створення нового мобільного додатку «Яндекс.Диктовка», призначеного для перекладу текстових файлів в голосову мову. Поки проект існує тільки в демонстраційній формі.

 Для створення програми компанія розробила три нові технології розпізнавання мови. З їх допомогою була реалізована функція голосової активації програми, синтез мови з тексту і виділення смислових об'єктів в тексті.

Новий додаток викликається голосової командою, після чого користувач може починати що-небудь говорити, а його мова програма почне записувати у вигляді текстового файлу. Після цього текст можна буде редагувати за допомогою певних голосових команд, наприклад, «Зітри остання пропозиція» або «Видали останню фразу». При цьому «Яндекс.Діктовка» реагуватиме на обидві ці фрази однаково. Програма реалізує дані команди завдяки функції виділення смислових об'єктів, що дозволяє їй реагувати на довільні команди.

Після того, як текст буде збережений, його можна буде перетворити назад в мову. Завантажити демо-версію програми можна в «Яндекс.Store».

Друзі сайту: summer russian courses


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора