Google: переглядати зображення стало ще легше

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1010

Google вирішив змінити підхід до пошуку картинок і зробити його схожим на пошук на планшетних комп'ютерах. Відомий сайт пошуку інформації спонукали на це численні думки і побажання користувачів.

На сторінці www.pasivka.com.ua/optic-component/couplings.html ви можете замовити якісні муфти оптичні за вигідними цінами!

Бажанням більшості користувачів і веб-майстрів став швидкий перегляд безлічі картинок одночасно з їх метаданими (докладною інформацією). Нова версія пошуку зображень має більш зручний вид і дозволяє знаходити необхідне досить швидко, за рахунок скорочення кількості кліків.

Зараз при виборі зображення пошуковик запропонує збільшений вигляд картинки на вбудованій панелі перегляду. Можна перегорнути послідовність зображень і при необхідності повернутися до перегляду попередніх в цьому ж вікні. Так відпадає необхідність завантажувати, а потім закривати зображення в іншому вікні.

Розробники Google зберегли при цьому можливість відвідати сайт - джерело картинки. У нижньому кутку вони додали посилання під назвою «Відвідати сторінку», щоб не образити сайти - джерела зображень. Дослідження показали, що нова версія пошуку примножила кількість переходів на сайти.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора