Як вибрати весільну музику: кілька простих порад для незабутнього свята

  • Переглядів: 682

Все музичний супровід на заході потрібно ретельно продумати і підібрати. Найкраще поєднуються повільні танцювальні треки з динамічними - в цьому випадку гості точно не заснуть. Для танцю молодят потрібна особлива мелодія. А якщо буде ведучий зі своєю програмою, то і звукове оформлення конкурсів слід якось виділити.

Не варто нехтувати уподобаннями гостей. Можна заздалегідь їх розпитати, що їм більше до смаку. Це дозволить зібрати найбільш популярний плейлист, який без проблем виконає хороша кавер группа. Адже ніхто не хоче, щоб після подібної події гості пішли в незадоволеному настрої.

Окремо слід згадати про танці нареченого і нареченої

Тут варто врахувати, що це їх день, їх танець і їх момент. Тому завдання полягає в підборі музики якомога більш романтичною, ніжною і приємною. Це може бути пісня, яка для молодят має велике значення або навіть пов'язана з їх спогадами в моменти залицяння.

Проявіть повагу до старших. Люди старшого віку, можливо, не дуже добре розуміють новомодну музику, та й танцювати під неї вони зможуть навряд чи. Побалуйте їх чимсь класичним або тим, що вони слухали за часів своєї молодості.

Крім танців та конкурсів також буде багато привітанні і тостів. У такі моменти потрібна лише фонова музика, яка б не заважала і не відволікала. Поки немає ніяких подій, саме фонова музика дозволить насолоджуватися як спілкуванням, так і прийомом їжі.

Жива музика або ді-джей

Перед багатьма постає цілком резонне питання: вибрати живу музику або ж ді-джея? Все залежить від смаку і від обставин. Але якщо вам нічого не заважає, то краще за все не переживати з цього приводу і вибрати обидва варіанти. Можна це зробити в такий спосіб: спочатку свята живе виконання, а в другій частині буде запалювати ді-джей.

Різноманітність - запорука успіху і популярності весілля. Таким нехитрим чином можна догодити переважній більшості гостей, тому уникайте одного стилю, а створіть насичений мікс композицій. Якщо репертуар різнобічний, на танцпол гості будуть виходити куди більш охоче. Також якщо хочете, щоб гості були активні, варто показати свій приклад. Чим більше наречені танцюють, тим запальніше гості стають.

Ну і останнє, хоча і найважливіше. Молодята, це ваше свято! Ви його центр, тому пріоритет йде на ваші інтереси. Пам'ятайте, всім не догодиш! Тому врахувавши їх думку, творіть своє щастя самі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора