ARM може зробити революцію в серверному сегменті

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1230

Представники компанії ARM вважають , що найближчим часом можлива стрімка експансія малопотужних чіпів ARM RISC в центри обробки даних. Як аргумент ARM призводить успішний досвід компаній , які використовують хмарні ресурси - Amazon , Google і Facebook. На думку фахівців , процесори на архітектурі ARM після адаптації можуть стати потенційною загрозою для серверного напрямки чіпмейкерів AMD і Intel. За словами Саймона Сегарса , який очолює підрозділ процесорів у ARM , останнім часом сегмент серверів зазнав серйозних змін .

Він зазначив , що акцент змістився на легкі завдання , які вимагають паралельного розподілу обчислень , а також частого звернення до баз даних. Саме тому енергоспоживання кожного процесора виходить на передній план , і саме в цьому сегменті у процесорів ARM є певною перевагу. Зараз компанії проявляють інтерес до розрахунків теплової потужності. Їм важливо отримати мінімально можливу величину енергоспоживання .

Відзначимо , що процесори на архітектурі ARM вибираються для використання в мобільних девайсах саме унаслідок невисокого енергетичного « апетиту ». Наприклад , випущений компанією Calxeda ARM -чіп EnergyCore володіє видатним енергоспоживанням - всього 5 Вт А ось результати тестів показують , що продуктивність цього процесора превосходіт102 -ватний Intel Xeon . Наприкінці минулого року ARM анонсувала для своїх чіпів 64- розрядну архітектуру.

Нагадаємо , що ця архітектура є обов'язковою умовою для чіпів , що використовуються в серверах. Це означає , що в самий найближчий час компанії , що володіють ліцензією ARM , можуть почати випуск рішень , які буквально перевернуть уявлення про серверному «залізі » і зроблять революцію в ЦОДах.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора