Gmail визнано найпопулярнішим сервісом електронної пошти

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2183

alt

Як стверджує видання GigaOM, поштовий сервіс інтернет-гіганта Google, є на сьогоднішній день найпопулярнішим в світі. Пошта Gmail залишила позаду такі сервіси, як Yahoo! і Hotmail. GigaOM посилається на результати статистично досліджень аналітичної компанії comScore.

Повідомляється, що місячна аудиторія Gmail становить близько 288 млн. чоловік. Hotmail, поштовий сервіс від компанії Microsoft, розташувався на другій позиції - цей e-mail за місяць використовували більше 286 млн. чоловік. На третій позиції в рейтингу найпопулярніших поштових сервісів світу - пошта від Yahoo! з аудиторією розміром у 282 млн. користувачів.

Цікаво, що сам інтернет-гігант стверджує, що Gmail обійшла Hotmail ще влітку поточного року. Нагадаємо, що тоді компанія Google відрапортувала про 425 млн. відвідувачів поштового сервісу. Настільки серйозна різниця в розмірі аудиторії пояснюється тим, що Google при підрахунку користувачів враховує і мобільні пристрої, тоді як comScore не приймає таких користувачів в розрахунок. Відзначимо, що в трійці лідерів Gmail - наймолодший поштовий сервіс, він почав свою роботу порівняно недавно, в 2004 році. При цьому до 2007 року сервіс працював не на повну силу, оскільки реєстрація була можлива виключно за інвайтами (запрошеннями). А ось конкуренти мають довшу історію - пошта Yahoo! почала працювати ще в 1997 році, а Hotmail стартував роком раніше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора