Новий смарт-годинник від популярної компанії Casio

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1181

Одним з головних недоліків у сучасних виробників є те , що вони намагаються створити не « додаток » до вашого основного гаджету , а заміну , інакше пояснити наявність безлічі функцій в « розумних» годиннику просто не можна. Це має бути економне , зручне пристрій, що полегшує всі завдання , які можна виконати на смартфоні віддалено , ми ж бачимо повноцінний гаджет на зап'ясті , який володіє 512 мб оперативки , красивим , соковитим дисплеєм , здатністю працювати з додатками і на операційній системі андроїд , так - це круто , от тільки заряджати «годинник» доведеться щодня , і це не рахуючи всіх інших гаджетів , а у більшості людей є впридачу до цих двох ще і ноутбук або планшет.

Casio STB 1000 - саме те , що потрібно. Вони оснащені монохромним дисплеєм , який , до того ж - не сенсорний , що дивно - все це йде « в плюси» до пристрою , з'єднується гаджет з вашим основним пристроєм за допомогою Bluetooth і від одного заряду зможе працювати до 2 років. Якщо ви вже встигли купити смартфон nokia lumia 1520 , то доведеться трохи почекати , тому що в даний момент Casio STB 1000 здатні працювати з вкрай обмеженою кількістю пристроїв , в число яких входить техніка Apple ( в більшості своїй) . Самі годинник виглядають відмінно , є щось середнім між « смарт- годинами » і фітнес- браслетом , здатні полегшити життя носіям « лопат » , так як для перегляду пропущених смс- ок і викликів вам більше не потрібно діставати пристрій з сумки .

Друзі сайту: до вашої уваги інтернет магазин http://yollo.com.ua/store/woman/graciya в якому продається якісна та різноманітна жіноча білизна за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора