Компанія Google замінить MySQL власної СУБД

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1764

Друзі сайту: Настало літо, тому пора задуматись над купівлею кондиціонера, щоб у вашій оселі не було так спекотно.

Розробка інтернет-гіганта отримала назву F-1, очевидно, таким чином творці хотіли підкреслити швидкість роботи своєї версії СУБД. У повідомленні компанії вказується, що F-1 - це реляційна система управління, що забезпечує одночасну паралельну роботу з безліччю потоків, розподілене зберігання, індексацію даних і систему відстеження змін і повідомлень про них.

Розробники відзначають відмінну масштабованість і відмовостійкість F-1 в порівнянні з популярною нині системою MySQL від Oracle. Програмісти Google стверджують, що F-1 дозволить уникнути втрати даних навіть при повній відмові окремих дата-центрів. Це досягається шляхом реплікації записів СУБД в розподілені сховища. У той же час, ця особливість є причиною деякої зниження швидкості запису, яка становить від 50 до 100 мс, тоді як читання відбувається за 5-10 мс. При цьому пропускна здатність F-1 істотно вище, ніж у СУБД компанії Oracle.

Таким чином, в F-1 поєднуються переваги систем NoSQL і SQL. Цікаво, що компанія Google вже перевела частину власних сервісів з MySQL на F-1. Зокрема, нову систему управління базами даних зараз використовує рекламний сервіс інтернет-компанії. При цьому перехід на нову СУБД відбувся без зупинки роботи сервісу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора