Яндекс випустив музичний додаток для Android

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1510

Розробники Яндекс створили новий додаток «Яндекс.Музика» орієнтований на пристрої на базі платформи Android. Цей плеєр універсальний, і дає можливість прослуховувати музичні композиції з «Яндекс.Музики» (це приблизно 8,5 млн.доріжок), в тому числі і музику, завантажену користувачем самостійно в пам'ять телефону або на «Яндекс.Діск».

Користувач може вибирати музику з різних джерел, складати плейлести і прослуховувати їх, навіть не підключаючись до глобальної мережі. Для гаджетів на базі Android в Яндексі доступний великий вибір композицій для програми, причому абсолютно безкоштовно, і не оформляючи підписку, - повідомляє CNews. Наприклад, можна прослуховувати музичні файли з особистих запасів або скористатися «Радіо» - вибрати необхідний стиль музики і слухати музичний потік. Крім усього іншого, новий додаток має дуже цікаву функцію. «Яндекс.Музика» може розпізнати сподобався вам трек, дізнатися його назву і виконавця. Для цього додаток повинен просто «прослухати» його.

Для того щоб отримати необмежений доступ, який дає максимум можливостей до мобільної «Яндекс.Музиці», потрібно оформити передплату за 199 рублів на місяць - якщо оплачувати безпосередньо через додаток і 149 рублів - якщо відвідати веб-сервіс. Встановивши налаштування за умовчанням, подпуска буде продовжуватися на наступний місяць автоматично. Якщо в цьому немає необхідності, настройку можна відключити. Для тих користувачів, які вирішили оформити передплату для своїх девайсів на Android, компанія Яндекс приготувала подарунки. Завантажити додаток «Яндекс.Музика» на телефоны з ОС Android можна з сервісів «Яндекс.Store», а також Google Play. Програма доступна для скачування користувачам Росії, Казахстану, Білорусі та України.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора