Дайвінг - заходи безпеки при зануренні

- Переглядів: 1048
Підводне плавання - дайвінг розділяється на три види: спортивний, професійний і рекреаційний. Розглянемо докладніше, чим же вони відрізняються один від одного. Рекреаційним дайвінгом займаються в основному для отримання задоволення. Глибина занурення тут обмежується до 40 метрів. Це цікаве заняття, що дозволяє дізнатися багато нового про навколишнє нас стихії, можливість відчути свободу руху, занурившись в підводний світ, а також поспілкуватися з цікавими захоплюються людьми.
Дайвінг не входить в екстремальні види відпочинку. Клас небезпеки у нього 22-й, після боулінгу, що стоїть на 21-му місці, згідно зі статистикою, яку провели американці. Але при цьому не варто забувати, що вода не пробачає безпечності та помилок, тому, до дайвінгу, як і до будь-якого іншого активного відпочинку, потрібно підходити відповідально. Перший принцип, який повинен дотримуватися дайвер - стан вашого здоров'я зараз. Занурення можна здійснювати, лише перебуваючи у відмінній формі.
До речі, вас можуть зацікавити курси дайвінгу у Києві, детальніше про які ви можете дізнатися на сайті dd-club.net просто зараз.
Не можна робити цього, якщо ви прийняли алкоголь: навіть в малих кількостях він може порушити координацію і привести до недооцінки небезпеки при виникненні проблемних ситуацій. Те ж стосується і куріння. Якщо ви щільно поїли, перевтомилися після важкої праці, погано поспали, або просто відчуваєте себе неважливо, відкладіть занурення до кращого моменту. Відхилення в психічному здоров'ї, нервові захворювання з підводним плаванням просто несумісні.
З хвороб внутрішніх органів перешкодою є проблеми з дихальними шляхами, хронічні інфекції, серцево-судинні захворювання, хвороби нирок, діабет, дефекти або відсутність кінцівок, проблеми з суглобами, сухожиллями і м'язами, грижа, порушення опорно-рухових функцій і деякі інші захворювання. При хворобах горла, вуха, носа заняття дайвінгом також протипоказані, адже на ці органи доводиться дуже велике навантаження, навіть якщо занурення буде неглибоким.
Не ігноруйте і простудні захворювання, оскільки барофункція вух в цей час значно знижена, що може привести до небажаних наслідків. Це відноситься і до ринітів, ларингіту, отиту, а також до стану щелепи, якщо у вас відсутній кілька зубів або є будь-яка інша аномалія, наприклад, неправильний прикус. Важливо при підводному плаванні і стан зору. Категорично не можна займатися дайвінгом при слабкому зорі або відсутності одного очі, паралічі очних нервів, коньюктивіті і блефариті.