20% доходу Facebook від реклами приносять мобільні пристрої

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1648

Фахівці маркетингової компанії Kenshoo Social прийшли до висновку, що приблизно 5-ту частину всіх доходів компанії Марка Цукерберга від реклами приносить демонстрація оголошення користувачам мобільних девайсів. Справа в тому, що вартість мобільної реклами в Facebook істотно вища, ніж демонстрація реклами в основній версії соціальної мережі.

Різниця в ціні становить 70%. Середня вартість кліка в мобільному пристрої і традиційному браузері становить, в середньому, 1.38 долара і 0.81 долара, відповідно. Аналітики техноблога TechCrunch вважають, що різниця в ціні обумовлена тим, що в мобільних девайсах одне оголошення займає весь екран, і, зрозуміло, увагу користувача. Якщо говорити про розподіл по платформах, то реклама в смартфонах під управлінням Android більш ефективна, ніж в iPhone. А ось в сегменті планшетів лідирує iPad, за цим пристроєм - 93% кліків. Втім, в TechCrunch настільки серйозну перевагу пояснюють неправильною технологією оцінки активності серед користувачів планшетників з Android.

В середині минулої осені Facebook оприлюднив дані власної статистики за третій квартал - тоді частка доходів від мобільної реклами в загальньному рекламному прибутку становила всього 14%. Нагадаємо, що соціальна мережа Марка Цукерберга включила показ оголошень у мобільні клієнти сервісу ще в березні минулого року.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора