Оновлення пошуковика Mail.ru

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 795

З пошуковою системою Яндекса знайомі всі, а пошуковик Мейл.ру часто намагаються обійти стороною. Звичайно ж, справа не в тому, що користувачі Інтернету не дуже часто ним користуються - ця система займає 8,5% -у частку всього Рунета.

Швидше за все, це через те, що всі seo-розробники приділяють більше часу пошуковим системам Яндекса і Гугла. А Мейл.ру не завжди надають значущого уваги. Однак, тут відбулися зміни, в рамках яких з 23 листопада в пошуковику з'явився вебмастер для всіх власників сайтів і блогів.

Метою цієї системи поставлено відстежувати вебресурс і надавати статистику для того, щоб у подальшому її проаналізувати. Хоч це і перша версія, але вона багато чого вміє.

Наприклад, коли ви додасте сайт, його спочатку перевірять на авторські права, потім з'явиться запрошення до роботи з інструментами майстра. І там будуть всі дані, тобто, коли був візит, скільки і які документи були переглянуті, кількість посилань з інших сайтів на сторінку веб-ресурсу.

Наступна сторінка покаже різні дані. Наприклад, структуру всього сайту в цілому і по кожному розділу окремо. Можна вибрати одну рубрику і ви отримаєте відразу список сторінок з одного боку, а з іншого перелік документів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора