Чи існують переваги у торгівлі на біржі перед інвестуванням в нерухомість

  • Переглядів: 365
 
Інвестиції в нерухомість є одним з найбільш популярних рішень для людей, які бажають для себе фінансової незалежності. На сьогоднішній день вже існує величезна кількість прикладів людей, які побудували свій капітал на інвестуванні в нерухомість. Історія Дональда Трампа, який розбагатів саме на нерухомості, є одним з подібних яскравих прикладів.
Безліч книг написано в допомогу людям, охочим зайнятися нерухомістю. «Інвестиції» Вільяма Шарпа або «Основи інвестування» Лоренса Гитман допоможуть ознайомитися з багатьма аспектами і тонкими моментами в роботі з інвестиціями.

Альтернативою інвестування в нерухомість є торгівля на біржі. Трейдинг має також масу своїх плюсів і мінусів і вибір напрямку, в якому краще примножувати свій капітал залежить від особистих переваг і навичок конкретної людини. Якщо вас цікавить торгівля на біржі, то радимо перейти за даним посиланням https://sdg-trade.com/market/stati/osnovnyie-fondovyie-birzhi-i-torgovyie-platformyi-dlya-nix вже зараз.

Основний, і для багатьох ключовий момент, у виборі між торгівлею на біржі і інвестиціями в нерухомість - це стартовий капітал. Для того, щоб почати інвестувати в нерухомість необхідний значний капітал, який швидше за все доведеться ще підкріпити банківським кредитом, в той час як для початку торгувати на біржі досить декількох сотень доларів.

Темп самої роботи також сильно розрізняється. Для покупки/продажу, наприклад ф'ючерсу на валютну пару на майданчику термінового ринку  знадобиться всього кілька хвилин для здійснення всієї операції, в той час як покупка або продаж нерухомості займає до декількох місяців.

На ринку нерухомості, кожна будівля - це окремий продукт зі своїми плюсами і мінусами. Для успішної торгівлі необхідно ретельно вивчати всі сильні і слабкі сторони кожної нової угоди. Потрібне вміння переконувати, домовлятися, «згладжувати» недоліки. У той же час в трейдингу не потрібно домовлятися про ціну з покупцем і не потрібно намагатися рекламувати свій товар з кращого боку.

Трейдинг надає більше простору для різних маневрів. Гарного трейдера практично не можна застати зненацька. При будь-якій підозрі на ціновий спад по купленому інструменту, його завжди можна поміняти на інший, а потім, наприклад, викупити назад. Плюс ви можете працювати як з висхідними трендами, так і тих, що сходять. І подібних варіантів дуже багато. Якщо ж існує підозра, що в ціні скоро впаде нерухомість, то варіантів залишається небагато, або терміново продавати її тим покупцям, яких змогли знайти або тримати її поки ціна знову не підніметься.

Працюючи на фондовій біржі, людина працює, по суті, на себе, на свій індивідуальним графіком, в будь-який час дня, в будь-якому зручному місці.

На закінчення варто сказати, що починати свою справу завжди непросто, але при належному бажанні і деяких навичках успіх приходить з часом. І в незалежності від того, вибираєте ви роботу з нерухомістю або торгівлю на біржі потрібно підходити до справи з холодною головою і грамотно управляти будь-якими ризиками.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора