Новинки будматеріалів, на які ми чекаємо з нетерпінням

  • Переглядів: 314

Ми могли б досі жити в кам'яному віці, якщо б не було ніякого розвитку в сфері будівельних матеріалів. На щастя, цей напрямок активно розвивається, виробники постійно презентують нові рішення, систематично продаються патенти на інноваційні розробки, які направлені на покращення властивостей матеріалів, їхній зовнішній вигляд і функціональність. Варто пам'ятати, що кожне нововведення дозволяє по-новому прикрасити інтер'єр і значно полегшує процес ремонту.

SMART-скло

Абсолютно нова й прогресивна технологія, яка використовується для виробництва вікон, скляних дверей і загороджень. Такий тип скла має дивовижні характеристики:

  • під дією зовнішнього середовища, смарт-скло може змінювати оптичні характеристики — ставати матовим, поглинати або відбивати світло;

  • завдяки параметрам самоочищення та самонагрівання можна зменшити тепловіддачу, скоротити витрати на кондиціювання приміщень, до того ж не перейматися, що скло запилене чи брудне;

  • вікна, що автоматично відкриваються, повністю замінюють штори і жалюзі.

«Жива» плитка

Ця новинка підкорює своєю унікальністю та інноваційністю — варто тільки зробити крок на неї, як вона моментально змінює малюнок поверхні. Такий ефект виникає завдяки полікарбонатній капсулі, яка заповнюється спеціальним кольоровим гелем, який, при натисканні розтікається й рухається всередині. Якщо тиск зникає, малюнок набуває свого початкового вигляду. Доглядати за такою плиткою також легко, як і за звичайною.

Бетон, що самовідновлюється

На жаль, будівлі не довговічні, але завдяки Нідерландам ця проблема с сучасному будівництві скоро буде вирішена. Спеціалісти з Голландії розробили нову технологію виготовлення цементу, який здатен до самовідновлення. Спитаєте як? Річ у тому, що в складі такого цементу присутні певні види бактерій і молочнокислий кальцій, тому харчуючись ним, бактерії виробляють вапняк, який і заповнює пори, мікротріщини, усуває всі незначні руйнування, які з часом можуть призвести до розломів та обвалень.

Квітучі теплові шпалери

Можна придбати звичайні шпалери, а можна обклеїти стіни тепловими й надати приміщенню WOW-ефекту. Суть в тому, що при зміні температури ці обої здатні змінювати кольори й малюнки — це досягається завдяки термофарбі, новій технології нанесення зображень на полотно. Наприклад, якщо в кімнаті низька температура, то на стінах ви бачите зелені гілочки з бутонами, підвищення температури сприяє тому, що ваші шпалери, в прямому сенсі цього слова, почнуть квітнути, а якщо стане ще спекотніше, то на стінах зацвітуть сади.

Скляна черепиця

Піклування про екологію та збереження електроенергії — ледве не головні цілі 21 століття. Швейцарська компанія врахувала всі бажання споживачів і створила скляну черепицю, яка опоряджена вбудованими фотоелементами. Вони накопичують енергію сонячного світла й роблять можливим використовувати її для власних потреб — підігрів води, опалення, робота електроприладів.

Прекрасно, що технології змушують рухатися виробництво, що існують такі команди й компанії, які плідно працюють над тим, щоб не тільки забезпечити споживачів новітніми матеріали, але й спростити їхнє життя. Цінно і те, що більшість виробів спрямовані на екологічність та економічність. Тому слідкуємо і з нетерпіння чекаємо, коли ці інновацій стануть доступними в продажу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора