У The Wall Street Journal з'явиться власна соцмережа

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1309

The Times сповіщає, що газета The Wall Street Journal запустить ділову соцмережа WSJ Profile. Представники компанії Dow Jones, яка володіє газетою і веде основний порядок реєстрації доменів, описали WSJ Profile в якості соцмережі для людей з схожими поглядами. Як вони повідомили, мережа буде нагадувати фінансовий форум.

Користувачі зможуть розміщувати у себе в профілях дані про освіту та досвід роботи, а також писати обмінюватися повідомленнями. Точну дату запуску WSJ Profile поки не називали, але извесно, що мережа запрацює в червні поточного року. Також не було оприлюднена, в яких саме державах соцмережа буде доступна. У березні The Wall Street Journal запустив інтернет-додаток під назвою WSJ Portfolio, за допомогою якого користувачі можуть управляти своїми інвестиційними портфелями.

Що ж, ціікаво буде глянути, чи вдастся компанії запустити справді конкурентну соціальну мережу, адже в даній сфері конкуренція надзвичайно висока і потіснити лідируючу соціальну мережу - Facebook може бути доволі складно в сучасних реаліях.

Видання TheNextWeb сповіщає, що у даного додатка буде інтегровано з WSJ Profile. Компанія Dow Jones, як і The Wall Street Journal, належать News Corporation - медіакорпорації Руперта Мердока, яка також раніше володіла ще однією соціальною мережею - MySpace. Корпорація придбала її за ціною в 580 млн. доларів в 2005 році. А два роки назад MySpace продали за 35 млн. доларів.

Друзі сайту: на сайті www.stalexpress.ru вас може зацікавити продажа та купівля якісного металу, арматури та інших виробів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора