Смартфон на Firefox OS за 80 доларів від ZTE

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1316

Компанія Mozilla, відома на весь світ своїм браузером Firefox, який після популяризації Chrome (і інших браузерів на Chromium) почав здавати позиції, вже давно оголосила про свій намір створити мобільну операційну систему, чим вони і займалися останнім часом. Зараз ця операційна система вже існує, а деякі розробники навіть почали робити під неї додатки (хоч кількість охочих і не велике, але вони є, що вже радує). Поки що Firefox OS вогкувата - функціональність і кількість доступних програм / ігор не вражає (особливо на тлі таких конкурентів, як Android і iOS, які займають велику частину ринку смартфонів і планшетів).

Але не дивлячись на такі нюанси, вже найближчим часом стартує в продаж один з перших смартфонів на firefox OS, випуском якого буде займатися компанія ZTE, яка відома деякому колу осіб у Росії (в основному це ті, хто цікавиться IT-індустрією і стежить за появою нових гаджетів). Найцікавіше - новинка в роздробі буде продаватися за ціною в 80 доларів, що дуже мало на тлі інших пристроїв (звичайно, технічні характеристики не вражаючі, але для повсякденного використання і виконання основних завдань такий пристрій підійде).

ZTE Open буде оснащений 3.5-дюймовим дисплеєм з, вже забутим здатністю 320 на 480 точок, також буде доступно близько 256 мегабайт оперативки (чого для даної ОС буде достатньо, принаймні на перших порах), процесор від Qualcomm MSM7225A з частотою 1 гігагерц. Продаватися у нас новий смартфон на Firefox OS буде в салонах зв'язку Мегафон і Вимпелком, а також в різних інтернет-магазинах.

Друзі сайту: на сайті http://www.kfamily.ru/zemlja-v-podmoskove ви можете дізнатись скільки коштують ділянки землі в Підмосков"ї та вибрати для себе найкращий варіант для купівлі!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора