Electronic Arts випустить демонстраційну версію Dead Space 3

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1313

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, демо до третьої частини легендарного космо-хоррора Dead Space буде представлено вже в кінці наступного місяця. Відомо, що ця версія буде безкоштовною. Вже 22 січня демо Dead Space 3 стане доступно власникам Xbox 360 через Xbox Live, а через день шанувальники гри зможуть скачати в PSN демонстраційну версію для PS3. Даних про демо для ПК поки немає.

Варто відзначити, що ще за тиждень до офіційного релізу версії, видавництво Electronic Arts надали можливість раннього доступу для володарів Xbox 360, що пройшли процес реєстрації на сайті проекту. При цьому для власників консолей Sony такої можливості не передбачено. Російський реліз Dead Space намічений на 7 лютого. Гра буде представлена ​​одночасно для PS3, Xbox 360 і PC. Чергова частина серіалу про пригоди полюбився геймерам інженера Айзека Кларка. Події сюжетної лінії будуть відбуватися на засніженій планеті Тау Волантіс, на відміну від двох перших ігор серії, в яких сюжет розгортався на космічних кораблях і станціях.

Нагадаємо, що однією з найбільш кардинальних відмінностей нової гри від попередниць буде режим колективної гри. Напарником головного героя буде хтось Джон Карвер, офіцер уряду Землі. За заявою видавництва, поява кооперативного режиму гра зобов'язана самим гравцям. Багатьом геймерам перші частини Dead Space здалася надто страшними для одиночної гри.

Друзі сайту: ви можете придбати найрізноманітніші настольные игры на будь-який смак і за низькими цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора