Для користувачів Flickr безкоштовно доступний 1 Тбайт для зберігання знімків

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1360

Інтернет-компанія Yahoo повідомила про свій намір надати користувачам на фотохостингу Flickr до 1 Тбайта вільного місця для зберігання фотографій. Причому абсолютно безкоштовно. Такі дії здійснюються, як складова масштабного оновлення сервісу. Представники компанії Yahoo недавно здивували всіх новим придбанням - сервісом мікроблогів Tumblr, а також згадали про те, що офіс компанії в Нью-Йорку поміняв своє місце розташування і тепер перебуватиме в колишньому офісі редакції The New York Times, на Таймс-сквер. На даний момент загальна чисельність користувачів сервісу Flickr налічує близько 90 млн. осіб.

Тепер аудиторії став доступний 1 Тбайт вільного місця для зберігання особистих фото. Для тих користувачів, які володіють преміум-акаунтами Flickr Pro буде надано необмежений вільний простір, а також можливість використовувати сервіс без реклами. Також пані Майєр - глава Yahoo уточнила, що реєструвати нові преміум-аккаунти сервіс більше не буде. Розробники Yahoo змінили дизайн сервісу, тепер більша частина основної сторінки заповнена фотографіями користувачів. Для користувачів є можливість спостерігати на екрані монітора фотографії з високою роздільною здатністю, а також ділитися ними в соціальних мережах, або завантажувати на ПК. Новий дизайн профільної сторінки в чому нагадує профілі Facebook.

У стрічці новин користувачі можуть бачити знімки друзів, які були викладені за останній час. Крім цього, тепер є можливість розміщувати відео формату HD (тривалість не більше 3 хвилин). Нагадаємо, що більшість подібних сервісів надають своїм користувачам у середньому - 5 Гб вільного простору, але в недавньому часі Google+ заявила про те, що має намір дати своїм користувачам під зберігання фотографій до 15 Гб.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити стильні СТРИЖКИ 2013 року.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора