Годинники Rolex

  • Переглядів: 133

Компанія Rolex займає значну частину міжнародного ринку і по праву вважається одним з найкращих у сфері виробництва швейцарських годинників. Вироби бренду зарекомендували себе, як одні з найнадійніших і найвитриваліших. Аксесуари компанії вже довгий час є очевидними лідерами серед людей різних країн.

В Україні Ролекси не менш популярні: їх носять солідні люди, представники бізнес-сфери та уряду. Такий аксесуар підкреслює престиж і солідність власника, вказуючи на його добрий матеріальний стан та високе становище у суспільстві.

Годинник Rolex опускався на глибини океанів, піднімався на вершини гір, був на учасниках азартних гонок під час проходження чергового треку і красувався на руці бізнесменів під час перельотів. Ще на заводі продукція проходить тестування в екстремальних умовах, що підтверджує їхню надійність.

Годинники Rolex

Історія Rolex: чим компанія так сподобалася людям

Історія компанії Rolex тісно переплетена зі створенням та модернізацією швейцарських годинників преміум-якості. За роки роботи організація зуміла оформити понад 500 патентів і впровадити величезну кількість інновацій для покращення якості продукції, що випускається.

Історія виробника тягнеться з далекого 1905 року і продовжується досі. Власник компанії був схиблений на хронометричній точності, тому постійно працював над покращенням якості аксесуара. На фірмі працювали найкращі майстри – генії своєї справи.

Вони зробили справжній переворот у світі годинника, створивши кращі моделі за весь час виробництва. Сьогодні - це компанія зі світовим ім'ям та визнанням. Вона викликає захоплення і любов у мільйонів користувачів, а про оригінальний годинник Rolex мріють люди з різних куточків планети.

Ролекси вже давно стали незаперечними лідерами у сфері швейцарського годинника. І це звання цілком заслужене. Продукція має високу якість, може експлуатуватись в екстремальних умовах. Багато моделей пройшли через роки і досі вірно служать власникам, їхнім дітям і навіть онукам. Rolex – це не просто годинник, а компонент вашого іміджу.

годинники Ролекс

Замовити Rolex в LuxGroups

Компанія LuxGroups пропонує придбати оригінальний годинник від провідного бренду в Києві. В асортименті представлена ​​виключно оригінальна продукція – клієнти не натраплять на шлюб чи підробку. На всі товари надається гарантія – це запорука впевненості у виробах.

У каталозі інтернет-магазину представлені годинники Ролекс в популярних моделях, які здобули визнання у всьому світі. Клієнти можуть придбати такі варіанти:

  • Air King
  • GMT Master II
  • Day-Date
  • DeepSea
  • Submariner

Всі товари якісні, оригінальні, надійні та довговічні. Вони стають фамільними цінностями та проживають десятки років зі своїми власниками. Rolex - постійна якість та солідність у кожній деталі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора