Вибираємо зоомагазин

  • Переглядів: 531


Отже, ви стали щасливим власником милої домашньої тварини. Вихованцеві з часом знадобляться різні товари - іграшки, корми, вітаміни і т. д.

Для цього потрібно вибрати зоомагазин. Існують певні вимоги, за якими можна визначити якісні послуги і сервіс. На підставі цього є можливість вибрати гарне місце, де можна придбати товари для тварин хорошої якості.

Критерії вибору зоомагазину
 

Для початку почитайте відгуки в інтернеті. Не завжди їх пишуть справжні покупці, іноді схвальні коментарі розміщуються під замовлення. Однак можна звернутися до незалежних сайтів або запитати, який магазин зоотоварів можуть порадити ваші друзі, у яких теж є домашні тварини.
Крім того, важливими критеріями при виборі зоомагазину є наступні:
  1. Вибір товару. Чим більше варіантів кожного продукту або аксесуара буде представлено, тим краще. Адже буває так, що повідець не підходить, миска перевертається, або вихованець вважав який-небудь вид корму несмачним. Хороший вибір надасть можливість підібрати аналогічний товар. Також вся продукція повинна поставлятися регулярно, без затримок.
  2. Професіоналізм персоналу. Хороший продавець зоомагазину знає свій товар і може легко в ньому орієнтуватися. До нього можна звертатися за консультацією з ветеринарних і тваринницьких питань, він завжди покаже, який корм краще вибрати в різних випадках.
  3. Спеціалізація магазину. Деякі торговельні точки орієнтовані виключно на певний тип домашніх тварин, наприклад, собак або акваріумних рибок. Хоча зустрічаються вони досить рідко.
  4. Розумні ціни. Порівняйте вартість декількох товарів в різних зоомагазинах вашого міста. Однак не поспішайте звертатися в ті місця, де ціна буде значно нижче, ніж в інших: можливо, торгівля йде з порушенням правил.
  5. Близькість розташування. Навряд чи вам буде зручно регулярно їздити за кормом для вашого улюбленця на інший кінець міста. У певних умовах це може звести до нуля економію, навіть якщо в далекому магазині ціни менше. Найкращим варіантом є інтернет-магазини зоотоварів.
Правильний вибір зоомагазину збереже вам гроші, а вашому домашній тварині - здоров'я.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора