Киї для більярду: за якими критеріями вибирати?

  • Переглядів: 387


Придбання власного кия для того, щоб грати в більярд є відповідальним кроком для кожного гравця. Серед того розмаїття, яке пропонує сучасний ринок часто стає непросто зробити правильний підбір. І щоб потім в процесі гри цей кий не хотілося розламати і викинуть під час його вибору необхідно керуватися цілою низкою елементарних правил.

Під час вибору таких пристосувань, як киї необхідно визначитися з тією сумою, яку не шкода буде виділити на його покупку. Також потрібно врахувати ще й те в який саме вид більярду ви будете грати.

Особливості вибору

Купуючи подібний пристрій для гри, варто приділяти, увагу на такі фактори:

  • якість виготовлення;
  • ігрові параметри;
  • матеріал виробництва;
  • надійність;
  • дизайнерський вигляд.

Слід зазначити ще й те, що кий повинен бути добре підігнаний по руці і відповідати всім встановленим параметрам. А якщо до вибору кия підходити не відповідально і купувати перший-ліпший, то гра просто не піде.

Важливі моменти

Якість пристосування можливо перевірити і робиться це дуже просто. Потрібно покласти пристосування на стіл і прокатати по поверхні, він повинен котитися м'яко і рівномірно, він ні в якому разі не повинен підстрибувати на поверхні. Хоча більярдний стіл сам по собі теж може мати неякісно зістиковано плити або ж просто бути деформованим.

Обов'язково потрібно перед покупкою перевірити якість склейки всіх елементів пристосування. На ньому не повинно бути ніяких зазубрин, подряпин і тим більше тріщин. Щоб зрозуміти кий виготовлений якісно чи ні потрібно просто вдарити ним по столу. При цьому він не повинен видавати ніяких дзвінких звуків. З огляду на всі ці фактори і ставлячись до вибору відповідально реально придбати, перейшовши по ссылке, дійсно хороший кий, який відповідатиме всім вашим вимогам.

При будь-яких обставинах важливо не забувати про те, що враховувати ще й потрібно професіоналізм. Якщо людина володіє бездоганним майстерністю до гри, тоді краще придбати пристосування подорожче, а ось якщо це новачок - досить, щоб кий був просто якісним, добротним, відповідав нормам і вимогам, а також відрізнявся гарним зовнішнім виглядом.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора