Спілкування в Facebook дозволить літнім людям зберігати гостроту розуму

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1270

Інформаційне видання Daily Mail опублікувало дещо незвичні рекомендації вчених з американського штату Арізона, які рекомендують пожилим людям у віці від 65 років і старше, проводити більше часу в соціальних мережах. Дослідження показали, що спілкування на Facebook чи в інших соціальних мережах сприяє поліпшенню роботи головного мозку.

28 чоловік у віці 68-91 років зареєструвалися на Facebook, додали один одного в друзі і щодня писали різноманітні повідомлення на своїх сторінках. Приблизно стільки ж чоловік зареєструвалися на сайті Penzu.com, де немає соціальної складової, але можна розміщувати приватні повідомлення. Перед початком цього експерименту обидві групи були протестовані на рівень розумових, комунікативних і соціальних можливостей. Через два місяці група людей, що активно спілкувалися з іншими в соціальній мережі, продемонструвала на 25 відсотків вищі результати в порівнянні з первинними показники тестування.

У другій групі ніяких суттєвих змін виявлено не було. На думку проводивших дане дослідження вчених, основна причина впливу соціальних мереж на мозкову діяльність людини полягає в регулярному оновленні інформації, що надходить, яка вимагає пристосовуватися до нових умов, сприяє розвитку пам'яті, комунікативних навиків, соціалізації та посиленню гостроти розуму. При цьому раніше вважалося, що соціальні мережі в переважній більшості здатні негативно впливати на розумову діяльність людини, проте видно, що це дуже залежить від вікового фактору.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить швидке та якісне строительство коттеджей за доступними цінами на ринку та з найкращим рівнем послуг!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора