Покращений пошук від Яндекс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 910

Яндекс, намагаючись удосконалити пошук по своєму сайту, явив народу нову можливість, суть якої в тому, що вебмайстер тепер зможе сам виробляти редагування пошукових підказок на своєму ресурсі, беручи безпосередню участь у поліпшенні якості використання пошуку користувачем.

У стандартній технології, пошуком підказок пошуку припущений Автооблік контенту. Однак дана технологія повинна була вдосконалюватися, так як, не всі з нею ясно. Недоліком цієї технології було те, що далеко не завжди пошук знаходив необхідну інформацію по ключовим словам. На відміну від старої, нова технологія пошуку усунула цей та інші недоліки. Зараз, виправляючи підказки пошуку, видаляючи непотрібні, додаючи необхідні і формуючи їх з урахуванням пріоритету, вебмастеру Яндекса не складе особливих труднощів здійснити якісний пошук по сайту.

Покращений вебмастер від Яндекс просто зобов'язаний порадувати користувачів своїм процесом пошуку необхідної інформації, оскільки, сама команда Яндекс рада за своє маленьке, але вагоме поліпшення. Нарешті шанувальників Яндекс-пошуку стане більше.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний та надійний ламинат Рязань, який ви можете придбати за доступними цінами для своєї оселі!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора