Американці вважають, що Google + набагато зручніше Facebook

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2133

За даними American Customer Satisfaction Index (індекс задоволеності користувачів або ACSI), соціальна мережа Google + влаштовує американців більше, ніж її прямий конкурент Facebook. Більше того - соціальна мережа Марка Цукерберга є єдиним сервісом подібного роду, чий рівень Customer Satisfaction знаходиться на рівні 61 з 100 балів. Це найнижчий показник серед усіх великих соціальних мереж.

Американці пояснюють таке ставлення в Facebook проблемами із захистом особистих даних, масою реклами на сторінках і глобальної зміною інтерфейсу мережі. Не дивно, що дітище Цукерберга увійшла в антитоп 5 - список з 5 компаній з найнижчим показником ACSI.

До речі, якщо говорити про середній показник для сегмента соціальних ресурсів, саме Facebook є причиною його зниження до 69 балів. А ось у Google + індекс задоволеності користувачів набагато вище середнього і становить 78 балів. Таке ставлення відвідувачів обумовлено відсутністю реклами в інтерфейсі соцмережі і високою якістю мобільних продуктів. Таким чином, Google + істотно випереджає Facebook на фронті користувацького досвіду, тоді як найбільша у світі соціальна мережа зайняла місце безумовного лідера за рівнем проникнення на ринок.

При цьому соціальна мережа пошукової компанії володіє серйозним потенціалом для нарощування користувачів, а от Facebook належить докласти багато зусиль для підвищення рівня задоволеності своїх відвідувачів.

Друзі сайту: вас може зацікавити покупка новых автомобилей на порталі automobile.ru


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора