Знамениті японські годинники Casio G-Shock

  • Переглядів: 276

Годинники знаменитого японського бренду Casio G-Shock є беззмінним чемпіоном по міцності серед усіх хронометрів світу.

Першу модель годинників, які стали культовими випустили в 1983-му році. Незабаром G-Shock перевернули уявлення про наручних годинниках, які до цього заслуговували визначення «крихкий аксесуар», ламаючись при падінні навіть з невеликої висоти.

Створення G-Shock належить молодому інженеру Кику Ибе, саме він придумав годинники, які не б'ються після спостереження за дитячою грою в м'яч. Головною фішкою Casio G-Shock стали порожнисті конструкції, де годинниковий механізм, «плаваючи» без перешкод, завдяки наявності захисної рами, може не боятися вібрації і ударів.

Зверніть увагу, що якісні та оригінальні часы касио g-shock ви можете придбати просто сьогодні в інтернет-магазині timebar.ua за найвигіднішими цінами на ринку.

Досягнення екстраординарної міцності Casio G-Shock також обумовлюється особливою прошарком корпусу, яка амортизує удари. Нею володіють всі без винятку годинники цього відомого японського бренду.

Стартові моделі протестовані досить суворо - їх кидали з третього поверху на асфальт, топили, однак годинники G-Shock змогли витримати всі випробування, швидко завоювавши цілу армію своїх шанувальників по всій планеті.

Колекція годинників G-Shock створена більше 35 років тому. Протягом цього часу вони стали справжнім годинниковим всесвітом - в 1991-му році відбулося створення жіночої лінії Baby-G, а кількість обмежених версій вже практично неможливо підрахувати.

Крім іншого, побивши всі рекорди по міцності, марка G-Shock продовжує вдосконалення, все вище і вище піднімаючи планку в кожній новинці.

Годинники Casio G-Shock є зразком титанічної протистояння на удари, воду і магнітне вплив, а їх функціонал, вдосконалюючись і доповнюючи з роками, задовольняє будь-які смаки туристів, мандрівників, альпіністів, підкорювачів водних і повітряних стихій, любителів зимових видів спорту і звичайних людей, яким подобаються відмінні годинник.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора