Революційний прорив у технології бездротової передачі електроенергії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1931

Завершилися випробування технології, яка найближчим часом зможе вирішити проблему передачі енергії бездротовим методом з метою постачання нею електричних автомобілів, автобусів і вантажівок. Про це повідомляють представники компаній Volvo Technology і Nippon Dengyo tools.

Інноваційна антена здатна забезпечувати бездротову подачу енергії з ККД до 84%. Розміщення такого пристрою в місцях паркування і зупинки автобусів дозволить їм своєчасно забезпечувати підзарядку батарей і застосовувати менш громіздкі акумулятори. Дане досягнення можна назвати справжнім проривом в області бездротової передачі електроенергії, тому що до останнього часу вважалося, що на створення подібної технології можуть піти десятиліття. Досягнуті японськими вченими результати вражають навіть самих оптимістичних експертів.

Створена антена здатна безконтактним способом передавати до 10 кВт на відстань до 6 метрів, в той час як всі колишні аналоги працювали на менших дистанціях і обмежувалися показником всього в декілька ват. Працює на частоті 2,45 Ггц і складається з восьми передавачів пристрій відкриває величезні можливості для практичного впровадження електрокарів, запас руху яких на одному заряді акумуляторів обмежується відстанню до 300 км.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора