У Facebook з'явиться «своя» валюта

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1027

alt

Для більшості сучасних людей соціальні мережі - це є не просто місце в всесвітній мережі , де можна знайти родичів, старих знайомих , обмінятися фотографіями та зробити інші незначні речі , це ціле «дзеркало» реального світу - там діляться всім , з ким і коли ти гуляєш ( а також - де , адже можна відзначити поточне місце розташування ) , в яких стосунках перебуваєш , чим цікавишся і тому подібне.

Якщо людина надає інформацію даного сервісу , то дізнатися щось про нього труднощів не складе . У зв'язку з подібними тенденціями багато людей навпаки стали бойкотувати соціальні мережі і переносити всі « в реал » (спілкування , обмін різною інформацією і т.д. ) , однак людей « першої категорії » залишилося багато і в Facebook вирішили спростити їм життя всередині соціальної мережі ще більше.

Судячи з останніх даних - в мережі Facebook з'явиться власна внутрішня валюта , за яку ви зможете купити різні внутрішні віртуальні товари (наприклад , що-небудь всередині додатків) , а в майбутньому, можливо , і купити реальні речі. Відкрити інтернет -магазин Фейсбуку праці не складе вже точно , але чи станеться це - поки достеменно невідомо !

Що цікаво - у російському аналозі фейсбука - соціальній мережі вконтакті здавна використовується своя валюта, проте особливого прибутку компанії вона не дає - за неї можна придбати лише подарунки та стікери. Хоча кілька років тому користувачі активно тратили валюту на так звані "голоси" - своєрідний рейтинг користувачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора