Армуюча клейка стрічка

  • Переглядів: 818

Роботи, пов'язані з гіпсокартоном, присутні в кожному ремонті. Гіпсокартонними листами вирівнюють стіни і роблять багаторівневі стелі. За допомогою цього будівельного матеріалу створюються декорації, які необхідні для затишку в приміщенні. Але, гіпсокартонні поверхні потрібно привести в належний вигляд, перед тим як клеїти шпалери чи фарбувати.

Армована стрічка для гіпсокартону виконує 2 функції:

  • Зміцнює кордону стиків, щоб в подальшому гіпсокартонна конструкція не дала тріщин і не деформувалася від зовнішніх впливів.
  • Вирівнювання гіпсокартонної поверхні проходить за участю стрічки.

Для чого шпаклюються стики

Стики зміцнюються за допомогою армуючої стрічки (яку можна придбати тут), щоб не з'явилися тріщини на гіпсокартонної поверхні. Буде неприємно, якщо по проходженню холодного періоду, і настання літа, на поверхні виникнуть дрібні тріщини. Якщо зверху будуть наклеєні шпалери, цього можна спочатку не помітити, але, після, шпалери почнуть відходити в місцях тріщин. Тоді доведеться переробляти всю роботу заново.

Поява тріщин виникають від перепаду температури, і від руху грунту. Це з'являється в приватному будинку. Армована стрічка для гіпсокартону служить закрепителем конструкції, вона вкрай необхідна в обшивці стін гіпсокартоном. Існує стрічка з металевими вставками, яка призначена для зміцнення кутів з гіпсокартону фірми Кнауф. А також це захист від пошкоджень кутів. Дана фірма відрізняється від інших своєю якістю, і відповідно ціною.

Види армуючої стрічки

На будівельному ринку надається вибір армуючої стрічки. Варіанти армуючої стрічки:

  • Металеві вставки в армовану стрічку. Це паперова стрічка від http://zakrepim.com, по центру якої йдуть металеві смужки. Вона дуже затребувана в закладенні гіпсокартонних кутів.
  • Серпянка. Складається зі скловолокна. Вона виглядає як дрібна сітка. З одно боку на неї нанесений клей. Ціна її 65 рублів за рулон.
  • Папір. Вона з'явилася першою на ринку будівельних матеріалів. І зараз дуже затребувана, тому як у паперової стрічки багато плюсів - не тягнеться при намоканні, не рветься, тонка, що дозволяє з легкістю вирівняти всю поверхню. Стрічка Кнауф має спеціальні отвори, через які виходить повітря.
  • Демпферна. Склад - спінений поліуретан. На стрічку накладено шар клею, тому труднощів в монтажі не викликає. В основному йде як ущільнювач під плінтус.

Стрічка грає велику роль в закладенні швів і кутів гіпсокартонних конструкцій. З її застосуванням виріб прослужить довгий термін.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора