Чому варто вибрати каблучку саме з сапфіром?

  • Переглядів: 41


У кожного дорогоцінного каменю є свої особливості, завдяки яким покупці так часто приходять за ними в магазин. Серед них всіх сапфір, за своєю популярністю, знаходиться на другому місці після діаманта. Чим же він такий популярний і чому Вам варто придивитися до покупки саме сапфіра?

Трохи нижче ми наведемо як мінімум 5 головних причин, чому ж цей камінь вартий Вашої уваги.:

1. Історія. В історії різних держав, сапфір завжди займав досить особливе місце. Наприклад, в минулому, представники королівських родин дуже часто віддавали йому перевагу. А деякі вчені впевнені в тому, що скрижалі, що містять десять заповідей, були виготовлені саме з цього синього каменю.

2. Колір. Коли Ви вперше подивіться на сапфір, то, швидше за все, Вашу увагу приверне саме його насичений благородний синій колір. І, як виявилося, синій - це улюблений колір більшості людей, тому покупці так охоче купують кольцо с сапфиром, а також інші ювелірні прикраси. Цей колір виглядає «по-королівськи», і приваблює безліч поглядів. Крім цього, синій колір вважається символом миру, стабільності і чистоти.

3. Значення. З давніх часів, сапфіри вважаються уособленням любові, вірності і вічності. Саме це робить сапфір ідеальним каменем для обручки. Адже крім того, що сапфіри виглядають дуже виграшно і звертають на себе увагу, їх смислове навантаження робить цей камінь особливим для його власника, особливо якщо він отримав його в подарунок від близької людини.

4.Твердість. За шкалою твердості Мооса, сапфір поступається хіба що діаманту. Твердість діаманта дорівнює 10, а сапфіра - 9. Велика міцність цього дорогоцінного каменю робить сапфір по-справжньому особливим мінералом. Так, наприклад, сапфіру можна надавати різні форми. Через свою твердості, сапфір так само вимагає до себе меншого догляду, ніж більш м'які камені, як, наприклад, танзаніт або іоліт. Додатковим приємним плюсом є те, що прикраси з сапфірами залишаться зі своїм власником назавжди, тому що у таких прикрас немає терміну придатності.

5. Універсальність. Сапфір завжди вважався вдалою комбінацією елегантності і стилю. Кільця з сапфіром можуть бути будь-якої конструкції і стилю, тому вони завжди поєднуються з усіма видами одягу. Такі прикраси легко доповнять як повсякденний образ, так і вечірній розкішне вбрання. Так само радує і той факт, що Вам не доведеться витрачати ціле стан на подібний виріб, адже Ви легко можете знайти модель кільця, що відповідає Вашому бюджету.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора