Facebook забезпечили функцією відкладеної публікації записів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 992

Користувачі популярної соціальної мережі Facebook , які відвідують ресурс за допомогою мобільного додатку для iOS , відтепер отримають можливість створювати , зберігати нотатки навіть у разі відсутності підключення до мережі Інтернет. Публікацію таких записів тепер можна відкласти на більш пізній термін. Дані про нововведення розміщені в онлайн -магазині Apple App Store , розташованому на веб -ресурсі софта для входу в Facebook.

Реліз нової версії популярного офіційного клієнта для доступу до Facebook збігся з датою 30 -річного ювілею Марка Цукерберга , засновника мережі .

Опис нової функції свідчить, що публікації , створені при відсутньому або слабкому інтернет- з'єднанні , будуть оприлюднені на сторінках соцмережі в автоматичному режимі при відновленні зв'язку з Всесвітньою мережею .

Представники компанії Facebook поки не назвали дату появи аналогічного сервісу в програмному забезпеченні для доступу до соцмережі за допомогою інших мобільних операційних систем , а також у веб- модифікації .

В даний час мобільні сервіси являють собою основний напрям розвитку соціальної мережі. Нові функції роблять застосування софта більш комфортним і логічно інтегруються в загальну концепцію.

Іншим нововведенням в оновленому iOS софте соцмережі Facebook стала можливість попереднього перегляду публікації перед розміщенням . При цьому у користувача є можливість видалення зайвих посилань , запропонованих соціальною мережею при публікації замітки .

У соцмережі також повідомляється про скорочення часу на завантаження новинної стрічки , в першу чергу зміни будуть помітні на більш застарілих телефонах , планшетних комп'ютерах.

Слід зазначити , користувачами мобільних сервісів в соціальній мережі Facebook є понад мільярд відвідувачів Інтернету щомісяця.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора