Німецьку газету Augsburger Allgemeine відвідала поліція через образу в коментарях до статті

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1188

Стаття в німецькій газеті Augsburger Allgemeine про плани Фолькера Улльріха (ХСС) заборонити вуличну проституцію в містах Німеччини викликала бурхливе і емоційне обговорення. Один з користувачів залишив коментар, в якому дорікав Улльріха у правопорушенні. Улльріху цей відгук здався образливим і він звернувся до свого адвоката.

Адвокат Фолькера Улльріха звернувся до редакції газети з вимогою видати йому дані користувача залишив, як здалося Улльріху, образливий відгук. У редакції було прийнято рішення видалити коментар, але у видачі даних було відмовлено. "Ми маємо право на свободу слова і захищаємо особисту інформацію наших користувачів" - заявив заступник головного редактора Юрген Маркс.

Фолькер Улльр подав заяву в поліцію з вимогою видачі особистих даних для подальшого розгляду в судовому порядку. У понеділок 28 січня 2013 в редакцію газети Augsburger Allgemeine прийшли поліцейські з дозволом на обшук для вилучення особистих даних користувача залишив образливий коментар. Головному редактору довелося підкоритися і надати всю наявну інформацію.

Це вже другий прецендент з 2011 року. Тоді Улльр теж вимагав у редакції Augsburger Allgemeine видати йому особисті дані користувача, який теж залишив образливий відгук про Улльріхе. Того разу редакція з успіхом відмовила у видачі особистих даних. Що ж, сподіваємось, що в майбутньому таких випадків поменшає.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити шикарні та розкішні апартаменты в италии, які ви можете придбати за доволі доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора